Культиватор - корневидаляч Торнадо

Функції ручного культиватора для поліпшення грунту: розпушення, видолення бур'янів, перекопка, створювання посадочних лунок для безлічі культур рослин.

Основна перевага пристосування це зменшення навантаження і робота з прямим хребтом. Відбувається це , тому що при експлуатації Торнадо , йде розподіл навантаження на все тіло. За специфічної форми і довговічності зубів , людина зможе розробити не розорані сегмент землі .

Перекопати землю на глибину до двадцяти сантиметрів при цьому, не перевертаючи шар грунту. При цьому залишаючи корисні мікроорганізми і дощових черв'яків. Культиватор простий у використанні , тримаючи за ручки встановити на грунт і прокручувати на шістдесят градусів. Зусилля від ручки у вигляді важеля , передається через вертикальну стійку на спиралеподібні , відточені зуби . При цьому зуби легко входять в грунт культивують її , зрізують бур'ян. Торнадо підіймає догори дерен і коріння бур'яну.

З його допомогою скопував дерева та інші багаторічні рослини, при цьому не зачіпаючи їх коріння. Оскільки культиватор видаляє бур'яни разом з корінням, вам не доведеться використовувати хімікати, що борються з травою. Торнадо можна відрегулювати по висоті для більш комфортної роботи, що дає йому перевагу в порівнянні з лопатою.

Культиватор розбирається на 3 фрагмента і компактно складається в коробку, тому його легко переносити і перевозити. Вага Корнеудалители всього два кілограми!


культиватор корневидаляч торнадо фото культиватор корневидаляч торнадо фото
культиватор корневидаляч торнадо культиватор корневидаляч торнадо

В порівнянні з мотоблоками, Торнадо нешкідливий, пожежобезпечний і не складний в експлуатації. Використовуючи наш культиватор замість лопати, ви позбавитеся від навантаження на хребет і укріпите м'язи спини. Діти і літні люди з легкістю зможуть займатися обробкою землі культиватором. Торнадо культиватор так само називають культиватор крівуліна.

культиватор торнадо відео:

Рихлітель - корневидаляч Торнадо - міні

Розпушує грунт на глибину до десяті сантіметров, видаляє бур'яни точковим способом між культурних рослин.

Торнадо міні так само може міняти висоту. Маса всього 0,5 кілограма.

культиватор торнадо міні відео:

Культіватор - картоплекопач Торнадо

Найбільш важка робота на городі – копання картоплі. По прототипу культиватора Торнадо, виготовлений культиватор - картофелекопатель Торнадо. Використання на практиці картоплекопача довели легкість і прудкість роботи.

Правило користування інструментом: ставимо вертикально грунту, паралельно картопляному кущу і повертаючи довкола звіюй осі укручуємо зуби пристосування в грунт під кущ, підіймаючи бульбоплід назовні.

Велика кількість позитивних відгуків, говорить про те що, утомлива робота – та, що викопала картоплі перетвориться на розвагу.

культиватор картоплекопач торнадо відео:

Прозводітель культиваторів торнадо знаходиться в Росії м. Брянськ.

РСЬК - продаж культиваторів Торнадо уроздріб і оптом. Наші ціни на культиватор корневидаляч Торнадо одні з кращих в Україні. У нас Ви можете недорого купити культиватор корневидаляч ТОРНАДО з доставкою не лише в міста Донецької області (Донецьк, Макіївка, Горловка, Маріуполь, Харцизськ, Красноармейськ, Краматорськ, Артемовськ, Слов'янськ...), але і в будь-який регіон або місто України (Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Полтава, Луганськ, Суми...). Отримати консультацію наших кваліфікованих фахівців Ви можете, подзвонивши нам по контактних телефонах. Культіватор торнадо купити в магазині можете за адресою перейшовши по ссильці.