Антимоскітна сітка (штора) на магнітах.

Антимоскітна штора на двері добре захищає від неприємних комах – мух, комарів, метеликів та ін. Відмінно пропускає свіже повітря.

Завдяки магнітним смужкам, які знаходяться між двох половинок штори, вона самостійно закривається після проходу людини. Важки-магніти кріпляться внизу добре притягують штору до підлоги і між собою.

Застосовується сітка до вхідних і балконних дверних отворів. Штора легко фіксується за допомогою кнопок, які йдуть в комплекті з сіткою. На залізну або пластикову дверну коробку треба наклеїти двосторонню липку стрічку. Згори можна прикріпити декоративну накладку. Вона додається в комплекті. Підвертаючи дверну антимоскітну сітку можна підігнати по висоті і ширині отвору.


Комплект постачання :
  • штора з нейлону - висота 210, ширина 90;
  • дві магнітні смуги;
  • два важки-магніти;
  • кнопки для приколювання сітки;
  • декоративний ламбрекен.

відео по установці антимоскітної сітки

москитная сетка

антимоскітна сітка фото

РСК - продає антимоскітну сітку - шторку уроздріб і оптом. Наші ціни на антимоскітну сітку - шторку одні з кращих в Україні. У нас Ви можете недорого купити антимоскітну сітку - шторку з доставкою не лише в міста Донецької області (Донецьк, Макіївка, Горловка, Маріуполь, Харцызск, Красноармейск, Краматорськ, Артемівськ, Слов'янськ...) але і у будь-який регіон або місто України(Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Полтава, Луганськ, Суми...).